Trendy a šik v každém věku !

Prosinec 4, 2017/ Móda/

Nejdůležitějším módním pravidlem je, že byste měla nosit jen to, v čem se cítíte šik, mladistvě, pohodlně a prostě skvěle. Podstatné je najít si svůj styl, kterého se budete držet bez ohledu na současné trendy, avšak s přihlédnutím ke své postavě a věku. Díky těm správným kouskům může dnešní šedesátnice vypadat jako energická mladice a třicetiletá žena zase dát najevo, co od života chce. Nebojte se s módou si hrát, experimentovat, ale zároveň nezanevřete na klasické základní prvky šatníku.
módní modely
 
30 let – Energická
Pokud je vám čerstvých 30, můžete svůj věk cítit jako přelomový mezník. Dnes se ale rozhodně nemusíte trápit tím, že byste se s kristovými léty měla stát usedlou paní. Naopak je čas poznat sama sebe a nebát se v módě experimentovat. Dovolit si můžete téměř vše – od trendy módních výstřelků přes šik sportovní kousky až k prvním elegantním kouskům, které Vám vydrží dlouhá léta.
40 let – Sebejistá
Říká se, že čtyřicet je nových třicet. Že právě teď přišel čas, kdy si naplno uvědomujete hodnotu svého ženství a dokážete jasně určit, jaký je váš styl a co vám sluší. Pokud chcete i ve čtyřiceti vypadat mladistvě a božsky, je potřeba šatník trochu upravit. Nepodléhejte hned na první dobrou všem módním výstřelkům a ukažte své pravé já !
50 let – Šmrncovní
·         Kdo říká, že v padesáti nemůžete být moderní a plná elánu ? Díky těm správným kouskům můžete i jako babička vypadat o deset let mladší. Základem vašeho šatníku by měly být kvalitní stavební prvky – malé černé, vlněný svetr, padnoucí džíny, slušivý kostýmek, ale i nestárnoucí křivák a výraznější a odvážnější doplňky. Spousta žen má kolem padesátky potřebu tak nějak splynout s okolím. To je ale velká škoda ! Noste proto padnoucí modely klidně i výrazných barev !  Nebojte se s módou si hrát !
svršky na ramínkách
60 let – Elegantní
Máte pocit, že po šedesátce se vás móda už netýká ? Pak jste na velkém omylu ! Jste právě ve věku, kdy víte, kým jste a neděláte kompromisy. Přesně tohle by měl hlásat i váš šatník. Kvalitní materiály, jednoduché linie a perfektně padnoucí střihy. Kvalita by měla převyšovat kvantitu – zapomeňte na nepromyšlené nákupy levných a lacině vyhlížejících kousků. Pořizujte si raději méně kvalitního oblečení, které se dá kombinovat a jen tak se neokouká.

Trendy a šik v každém věku !
Ohodnoťte příspěvek