Čas na to, hrát o únik pryč

17 května, 2019/ Zábava/

Jste milovníci všech napínavých her, které vám https://zpravy.idnes.cz/foto.aspx%3Fr%3D%26c%3DA120312_163630_ostrava-zpravy_jog%26foto%3DJOG41c771_DNvyprostenistromOstrava_5_.JPG poskytnou pocit, že jste mimo reality a uspokojí vás ve všech ohledech, díky dokonalému promyšlení? V takovém případě si napište na seznam možnost, vstoupit do únikové místnosti, ze které není snadné vyjít ven.
Abyste se z ní dostali „na svobodu“ v co nejkratší dobu nebo alespoň v době vašeho limitu, je potřeba používat veškeré vaše mozkové buňky a hledat indície, které vám pomůžou zvítězit.otevřené dveř.jpg

Hra, při které si prověříte vaši logiku

Možná si už dlouho myslíte, že vám to nesmírně pálí a na jakékoliv řešení přijdete během krátké chvíle. Ověřit byste vaše znalosti a důvtip měli i při hře, která vás rozhodně nenechá si odpočinout.

  • První napínavou situaci ve vás vyvolá pocit, že v únikové místnosti budete mít k dispozici časový limit, který musíte splnit, jinak pro vás hra končí.
  • Další nejistota vás může přepadnout hned, jak začnete číst zadání, které samozřejmě bude končit otazníkem.

Vašim úkolem bude dostat se ke všem dostupným hlavolamům, které budou schované v místnosti a pomůžou vám jednou provždy utéct ven.

Co vás nemine?

Ze všeho nejdůležitější bude vytvořit tým, se kterým si budete rozumět a každý člen vám bude určitým způsobem nápomocný. Principem hry je však to, abyste se s vašimi přáteli, kolegy nebo rodinnými příslušníky pobavili a odnášeli si z místnosti pouze pozitivní pocity a radost ze hry.exit.jpg
Tým je možné vytvořit ze dvou až pěti hráčů, kdy budete mít na celkové vyřešení 90 minut času. Zvolit si můžete nejen hráče, ale i místnost, která bude plná překvapení a zapeklitých hádanek. V Enigma Escape natrefíte na „Samaru“ nebo „Dvojitého agenta“. Je na vás, do které z těchto místností vkročíte a kterým příběhem a záhadou se necháte unášet.
Ať už si však vyberete jakoukoliv, věřte, že v ní prožijete adrenalin, možná i malou beznaděj, ovšem i velkou porci zábavy díky společnosti, kterou při sobě budete mít. Rovněž nemějte strach o to, že si neporadíte a nepřijdete na správnou odpověď. Je možné, že to chvíli potrvá, ale jistě pochopíte, co za tím vším nakonec vězí.