Což takhle dát si masáž?

19 ledna, 2020/ Zábava/

Pokud sleduje našinec sportovní přenosy nebo zpravodajství, http://www.doktorchlazeni.cz/ slýchá nejednou i o tom, že jsou naši vrcholoví reprezentanti masírováni. A někdy se dá zaregistrovat i kratší rozhovor s nějakým takovým masérem. A nikomu na tom nepřipadne nic divného.
Když někomu řekne soused nebo někdo známý, že ho doktor poslal na masáž, taky to nevzbudí žádné mimořádné emoce. A když už, tak soucit s tím chudákem, kterému tedy zřejmě něco je, když ho tam posílají.masáž zad
A i takové masáže v různých wellness zařízeních jsou už dneska naprostá samozřejmost.
Ale erotické masáže? Ty i dnes vzbuzují různorodé pocity. Pro kdekoho se jedná o nějakou zvrácenost, která je hanebností, která musí být stůj co stůj pranýřovaná, a pro kdekoho jde o něco, co by si možná i rád vyzkoušel, jenom kdyby nebylo těch prve zmíněných, kteří by ho za to roznesli na kopytech a znemožnili před všemi široko daleko.
Je tomu tak, i když vlastně o nic zavrženíhodného nejde. Jde o masáže vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, které se od této liší v podstatě jenom tím, že tu jde od samotného počátku i o navození vzrušení, intimitu jedince a stimulaci jeho smyslů. Nejde tu o žádnou prostopášnost, ti dva spolu nijak nemravně neobcují.masáž muže
Takové erotické masáže Praha 7 sestávají z pouhé masáže celého zákazníkova těla horkými oleji, s důrazem na intimní partie, ze společné sprchy s masérkou nebo i bez ní, z masírování masérkou nahou nebo ve spodním prádle. A to ani body to body masáž přece není žádným závažným prohřeškem proti dobrým mravům. Je to poněkud lechtivější záležitost, ale rozhodně ne prostituce nebo jiná potenciálně nebezpečná zvrácenost.
Zákazník se tu jenom zbaví stresu, zlepší se jeho psychická kondice, zregeneruje se organismus, zlepší krevní oběh, uvolní ztuhlé svaly, povzbudí libido. A na tom nic špatného není. Spíš právě naopak.