Dětská párty nemusí být jenom venku

2 srpna, 2019/ Zábava/

Je vaše dítě už celé nedočkavé z toho, že se mu blíží jeho další narozeniny, na které se nesmírně těší? Je pochopitelné, že v očích dítěte je tento významný den ještě větší událostí než u dospělých. Vaším úkolem z pozice rodiče je tedy postarat se o to, aby byl tento den bez jediné chybičky a plný překvapení.

A jelikož v něm nesmí převládat nuda nebo stereotyp, je důležité zaměřit se i na to, kde ji vlastně uspořádáte.
narozeninový balónek

Nejen v létě máte mnoho možností

Většina rodičů, kterých děti se narodily v letních měsících, pořádá oslavu narozenin venku na zahradě nebo na jiném místě plném atrakcí. Mnoho dětí se však narodí i v zimních měsících, kdy na párty venku není chuť a ani počasí.

To však ještě neznamená, že dětská oslava narozenin nemůže být perfektní i ve vnitřním prostoru! Uspořádejte ji na místě, kde děti neodolají tomu, co tolik milují. JumpPark je trampolínový park, ve kterém si i vaše dítě (společně s jeho nejbližšími kamarády) může splnit sen o báječném dni, který patří jenom jemu.
dítě ve výskoku

Uzavřený prostor, který vůbec není nudný

Toto místo je ideální pro všechny věkové kategorie dětí. Uspokojí požadavky rodičů, kteří chtějí mít své děti pod dohledem a společně s nimi se zúčastnit i mnoha atrakcí, na které mají volný přístup. Všechny skákací atrakce jsou z měkkého materiálu a nijak nebezpečné. Vaše dítě a jeho kamarádi na nich můžou dovádět dle libosti a vystřídat všechny, které jsou v nabídce.

Pokud byste měli zájem, můžete si objednat služby profesionálního trenéra, který na všechny ratolesti dohlédne, vymyslí pro nich zajímavý a zábavný program a co je nejlepší, pomůže vám i s přípravou vaší párty.

Narozeninový dort si můžete vzít i vlastní

JumpPark je přizpůsobený k tomu, aby se v něm odehrávaly narozeninové oslavy pro malé, ale i starší ratolesti. Právě z toho důvodu si můžete přinést i vlastní narozeninový dort, který si s chutí dopřejete v odpočinkové zóně, kterou po dlouhém skákání oceníte. A pokud by vám ještě něco chybělo, můžete si to zakoupit v našem občerstvení.