Kabelka: zimní tóny

28 dubna, 2023/ Móda/


Kabelka je základní módní doplněk každé ženy, bez kterého se jenom málokterá z nás obejde. Ať už do ní potřebujeme uschovat pouze klíče, peněženku, doklady a mobil, nebo v ní doslova uchováváme to nejdůležitější, co máme, a nejrůznější věci, které bychom mohly ve škole, na univerzitě, v práci nebo třeba jenom při cestách za zábavou potřebovat.

Proto je samozřejmé, že si chceme tento doplněk co nejlépe přizpůsobit ke všemu oblečení, které nosíme ven. V zimních měsících obzvlášť, kdy střídáme maximálně kabát a zimní bundu, a veškeré oblečení je skoro celé pod hutnou vrstvou peří nebo umělého vlákna, které nás chrání před chladem.

1.       Hravě za každou cenu
Zima je hodně jednoduchá, co se stylu týče. Nejspíš každá z nás vlastní černý kabát nebo zimní bundu, která nám dovoluje zkombinovat neonové prvky, které by se jinak bily.

Takže pokud máte neonově zelenou bundu a větší psaníčko neonově růžové barvy, není to v kombinaci s černým kabátem a černými silonkami nebo legíny vůbec žádný problém. Menší typy kabelek se hodí ke kratším sukním, na to nezapomínejte.

2.       Světlé a béžové barvy do města
Pokud máte slabost pro velké kabely světlého stylu, ať už jde o starorůžovou, béžovou, nebo sněhově bílou, ale také bleděmodrou, určitě si k ní zvolte tmavý a huňatý kabát, nebo bundu se svetrovým úpletem. Avšak i pokud máte barevný kabát, můžete jej zkombinovat s barevnou kabelkou.

Zvlášť s větším typem v hořčicové barvě, ale také červené nebo růžové barvě. Mějte v hlavě základní pravidlo o tom, že ke studenému odstínu barvy se hodí pastelový odstín, proto se k ocelově modrému kabátu hodí světlounce růžová kabelka. Nebo k brčálovému kabátu se bude určitě skvěle hodit vínová kabela, ale také oceánová modř.

3.       Stříbro
Stříbrná, šedá a bílá barva jsou jednoznačně barvy zimy. Pokud jsou to barvy, které právě vám lichotí nejvíc, určitě si pořiďte šedou kabelku se stříbrným nebo bílým zdobením. Tyto typy kabelek se navíc hodí jak k tmavým kabátům, tak i k těm světlým, proto jimi nic nezkazíte.