Nábytek, který váš byt nafoukne do potřebných rozměrů

7 července, 2019/ Produkty/

Nábytek na míru má celou řadu předností, a je jedno, zda se jedná o kuchyňskou linku anebo o dobře známou vestavěnou skříň. Podle svých představ – ať už o velikosti, dispozicích anebo vzhledu, si můžete nechat zhotovit téměř cokoli, ovšem v některých případech je potřeba počítat s tím, že výsledek bude dražší, než nábytek, který byste si běžně zakoupili v obchodě. Ten kousek nábytku, u kterého se vám taková výroba rozhodně vyplatí, jsou skříně na míru. Jejich velkou výhodou je totiž to, že jen takový kus nábytku vám nabídne přesně tolik úložného prostoru, kolik potřebujete, a výsledná úložná plocha bude vzhledem k zabranému místu maximální. Za skvělou cenu tak získáte efektivní využití prostoru, jakého byste jiným způsobem nemohli dosáhnout.

oblečení ve skříni

Zdá se vám, že vás skříň na míru vyjde draho?

V tom případě si všechno dobře spočítejte. Není možné porovnávat vestavěnou skříň s tou obyčejnou, neboť ta vestavěná vám nabídne mnohem větší objem úložného prostoru, který se rovná několika běžným kusům nábytku. Jestliže tedy máte zájem o srovnání ceny, pak se zaměřte na porovnání velikosti úložného prostoru.
plán domu

Na míru vašim představám, potřebám i finančním možnostem

Vestavěné skříně se vám dokonale přizpůsobí hned z několika hledisek. A to, na kterém velice záleží, je i to finanční. Nabídka výrobce, použití materiálů i výsledné provedení se tak mohou odvíjet od ceny, kterou vy sami stanovíte.

A samozřejmě bude výsledek přesně odpovídat rozměrům prostoru, který vyberete. Své představy můžete rozvinout stejně tak dobře podél rovné dlouhé stěny, jako v nevzhledném a neforemném koutě, který se pro nic jiného nehodí.

Design a kvalita mají zelenou! Můžete vybírat z celé řady krásných materiálů i různých stylů provedení. Výplň dveří může tvořit sklo, laminát anebo dřevo. Velice oblíbené jsou i umělecké http://www.msmt.cz/vzdelavani/skolstvi-v-cr/statistika-skolstvi/zakladni-umelecke-skoly potisky, které mohou být jedinečné a u nikoho jiného doma je nenajdete.