Nádherný podzim v srdci Pálavy

25 srpna, 2019/ Dovolená/

Letošní podzim vyniká slunnými dny babího léta, a tak se nabízí stále mnoho možností, jak si užít pár příjemných dnů tohoto barevného období a vychutnat si dary, které nám přináší. Jedním z těchto darů je víno, jehož velká většina už je uložena v sudech ukrytých v mnoha moravských sklepech a čeká zde na svou chvíli, tedy den sv. Martina, aby ho mohli ochutnat první jeho vyznavači.
Dvě sklenky červeného vína, v pozadí hořící krb
Přijeďte i vy do kraje, protkaného řadami vinohradů, v nichž se jako pohozené perly lesknou nádherné historické památky, které spojují důmyslně vytvořené cyklistické stezky, které vás v mžiku dovedou až do nedalekého sousedního Rakouska. K pobytu na jižní Moravě lákají hotely Mikulov, které se svým špičkovým svým vybavením, službami, a také několika pobočkami v okolních známých městech, patří mezi nejlepší ubytovací zařízení v moravském regionu. Díky akcím, které se zde odehrávají již tradičně, získal hotel již mnoho příznivců z řad tuzemských, ale i zahraničních hostů, kteří se sem opakovaně vracejí.
Porce svatomartinské husy
Jednou z oblíbených akcí je speciální “Svatomartinský balíček”, který jsme připravili pro dvojice v období od 8.10-10.10.2019.
Během těchto dvou dnů využijete, bohaté snídaně i večeře, vstupy do wellness, posezení u sklenky a cimbálky v našem hotelovém vinném sklepě, a také si určitě nesmíte nechat ujít bohatý program, odehrávající se na náměstí města Mikulov, kde se bude právě odehrávat oslava tradičního posvícení, v jehož rámci se představí například historický průvod, nebo navštivte na zdejším nádherném zámku i košt mladých vín. To vše, a ještě mnoho dalších příjemných zážitků spojených se zdejším folklórem na vás čeká ve druhém listopadovém víkendu v kraji, který je znám svojí pohostinností a vřelým přístupem ke svým hostům. Přijeďte k nám načerpat neopakovatelnou atmosféru nefalšovaného moravského svatomartinského posvícení.