Průmyslová vrata co překvapí

26 září, 2019/ Produkty/

Nabídka vrat je na trhu skutečně bohatá, ale to není to nejhlavnější, jelikož se vyrábí přesně na míru podle potřeby a specializace. Každý podnik má totiž jiné nároky nebo požadavky a výrobce rozhodně rád upraví vrata podle potřeby. Vzhledem k tomu, že nejčastějším typem tohoto produktu jsou průmyslové sekční vrata, tak také jsou ideálním řešení pro průmyslové budovy. Mají poměrně dost dobrých důvodů, proč se tyto produkty drží na předních příčkáchstará vrata s dveřmi
Několik možností:

  • Vratové křídlo je složeno z ocelových tepelně izolovaných lamel, jsou především vhodné jako výplně skladových a výrobních otvorů.
  • Vrata jsou dostatečně kombinována prosklenými výplněmi a jsou skvělé do takových objektů, kde není možné jiné prosvětlení, než přirozené světlo. Vypadají velmi elegantně.
  • Pro snadný průchod lze dodat sekční vrata s vestavným vchodem. Vše funguje zcela bezpečně, a pokud nebudou dostatečně tyto dveře zavřeny, tak se rozhodně vrata nezvednou, tudíž nedojde ke zničení.
  • Vrata se otevírají buď pod strop anebo do boku, o tom všem rozhodne volné místo. Je pravdou, že pokud jsou skutečně atypické otvory, například do oblouku, tak bude lepší boční řešení.

Sekční garážová vrata s dveřmi ceník nebo nabídku možných pohonů či dalších komponentů si lze domluvit při prvotní objednávce a následném zaměření. Aby vrata splňovala všechny bezpečností, izolační a zároveň estetické podmínky, tak je nutné celou instalaci a výběr posoudit komplexně.garážová vrata

Kam se vrata umístí?

Je zcela jasné, že do volného otvoru, ovšem to není všechno. Ačkoliv to ihned při koupi není zcela jasné, tak i venkovní povětrnostní podmínky jsou takovým nepřítelem. Pokud vrata budou umístěna pro venkovní použití a budou situována na stranu, kam bude doslova pražit slunce, tak mohou dosahovat skutečně vysokých teplot. To může ovlivnit rozpínání lamel. Ony se sice vrátí zpět, ale pokud zvolíme tmavou barvu, tak uvnitř se nejspíš zaměstnanci pěkně zapotí. Můžeme to ovlivnit výběrem materiálu, ale i samotnou světlejší barvou. Také by měly splňovat požadavek na větrnou třídu, aby obstály proti silnému větru nebo i průvanu. Se sekčními vraty se ovšem nikdy chyba neudělá.