Techniku je nutno hlídat

12 srpna, 2019/ Business/


Zkuste si na okamžik představit, že jste majitelem firmy vlastnící povícero motorových vozidel, lhostejno zda osobních či nákladních. A představte si, co všechno se může stát ve chvíli, kdy tato vozidla dáte k dispozici svým zaměstnancům a necháte je jet tam či onam. Kdo ví, kam vám tito nakonec dojedou, kolik si udělají nepovolených zajížděk, kolik toho nestihnou nebo ošidí, jenom aby se nemuseli zbytečně namáhat nebo si na náklady podniku přihráli nějako tu malou domů.velké nákladní auto
Zkuste si představit, že vlastníte stavební firmu, která má nespočet stavebních strojů rozesetých všude možně, po různých staveništích. Dokážete si představit, co všechno se může dít? Zaměstnanci by měli tuto techniku využívat při práci pro blaho firmy, jenže co když místo toto někde lenoší? Nebo co když tuto techniku sice maximálně využívají, ale to jen při nějaké černotě, při níž si vydělají na náklady firmy něco do vlastní kapsy?
O tom, že se z toho všeho dají krást pohonné hmoty, součásti a případně i celé kusy této techniky, už raději ani nemluvě.
Být majiteli takové firmy, určitě byste si chtěli svůj majetek ohlídat, že?
A pokud majiteli takového podniku doopravdy jste? Pak byste si rozhodně měli pořídit GPS monitoring vozidel RMC-system.com. Protože právě to je více než užitečný pomocník, který s kontrolou podobné techniky pomůže.
Stačí si tento systém pořídit, navolit si parametry, které mají být sledovány, a je to. Pak už stačí jenom kdykoliv usednout k počítači, přihlásit se a rázem víte, kde se ten který stroj nachází a co se s ním děje.cizí náklaďák
V reálném čase tak lze odhalit leckterou nepravost, čímž se dá zabránit klidně i ohromným škodám. Protože se hned všechno ví a dá se klidně i v reálném čase zakročit. Dá se zabránit zneužívání, krádežím, lze zefektivnit práci i prověřit, zda je činnost personálu taková, jaká má být.
A kdo z majitelů a šéfů firem by něčemu takovému dokázal odolat?