Dieta, která vám skutečně pomůže

20 srpna, 2019/ Produkty/

Neustálé diety, nekonečné hladovění a nesnášení svého vlastního těla – řekněte tomuto všemu konečně dost a zhubněte jednou pro vždy, efektivně, trvale. Skvělým řešením může být právě proteinová dieta, která vás přesvědčí o tom, že to jde i rychle a bez trápení.rizoto s vejcem.jpg

Proteinová dieta ProDietix je založená na tom, že se vaše tělo dostane díky nízkému příjmu tuků a sacharidů do takzvané ketózy. Jedná se o bezpečný stav, který naši předci zažívali prakticky dennodenně. Vaše tělo díky nedostatku cukrů přejde na tukový metabolismus, kdy bude čerpat svou energii hlavně z tuků. Pokud omezíte také příjem tuků z potravy, tak vašemu chytrému organismu nebude zbývat nic jiného než začít využívat jako zdroj své energie vlastní tukové zásoby, tedy přesně to, co na sobě nemáte tolik rádi. Je to chytrý způsob, jak zhubnout rychle, účinně a bez nějakého zbytečného hladovění. Stačí pouze znát základní metabolické pochody svého těla a uvědomit si, že právě ketóza je řešením.

  • Rychlé, efektivní a účinné hubnutí, které na vás půjde vidět
  • Nenáročná dieta, při které nebudete trpět vlčím hladem
  • Bez následného jojo efektu, který je nedílnou součástí mnoha diet
  • Pozvolné zaváděcí fáze, díky kterým nebudete své tělo šokovat
  • Bezpečný způsob, jak se zbavit kil navíc

žena s jablkem v ruce.jpg
Jednoduché na přípravu
Určitě jste se už někdy vymlouvali na to, že nemáte jednoduše čas vařit si spoustu jídel, trávit hodiny v kuchyni a připravovat si poctivě krabičky. To po vás naštěstí v případě proteinové diety nikdo chtít nebude. Zde je to mnohem jednodušší. Můžete si totiž zakoupit v rámci svého programu nejrůznější pytlíky s připravenými směsi, ze kterých následně během pár minut vykouzlíte chutné a na bílkoviny bohaté jídlo. Zapomeňte tedy konečně na dlouhé hodiny strávené u plotny, raději svůj čas věnujte pohybu, rodině a koníčkům.