Finance a kontakty na jednom místě

20 srpna, 2019/ Business/

Daňoví poradci, firmy zabývající se financemi ale i jednotlivci potřebují kvalitní software, který nabídne přehledné zpracování požadavků, celkovou analýzu ale i jednoduché spravování kontaktů. Ekonomický systém všechny tyto vlastnosti nabízí a je ideálním nástrojem, který Vám pomůže zpracovávat data rychle, efektivně a bez zbytečných problémů. Je vhodný jak pro malé, tak i velké společnosti a využití najde takřka v jakémkoli odvětví, které se na trhu nachází. Setkat se s ním můžete v běžných obchodech, u Vašeho instalatéra nebo u Vaší účetní.

monitor s grafy

Co KIT nabízí?

· Správu financí

· Správu kontaktů

· Hromadnou komunikaci

· Filtraci jednotlivých údajů

· Grafy, tabulky, výpočty

· Kontrolní mechanismy

· Zefektivnění rutinních procesů

Několik jazyků v jednom programu

Mezinárodní firmy často potřebují komunikovat více než jedním jazykem a to nejen mezi zaměstnanci, ale i mezi zaměstnanci a zákazníky. Proto náš ekonomický systém nabízí hned několik různých jazyků, mezi kterými můžete libovolně přepínat. Data, výsledky nebo výkazy můžete jednoduše exportovat v libovolném jazyce a zaslat je kolegům z jiné pobočky v jiné zemi.

Legislativní záležitosti

Každá země má své vlastní legislativní požadavky, které se týkají ochrany dat, finančních transakcí nebo výkazů pro finanční úřad. KIT je napřed i v této problematice a nabízí splnění legislativních požadavků pro jednotlivé země automaticky. Můžete ho tak používat ve všech svých pobočkách a data se budou automaticky zpracovávat podle zákonů zvolené země.

peníze a sklenička

Kromě samotného programu nabízí naše firma také školení, které naučí Vaše zaměstnance se systémem pracovat a umožní jim pracovat rychle, efektivně a bez jakýchkoli chyb. Školení se týká jak finanční, tak i komunikační sekce softwaru a lze jej naplánovat podle potřeb Vaší společnosti.