Svatba jako z pohádky

19 srpna, 2019/ Produkty/

Jestliže v životě ženy nastane již dávno vysněný https://sport.aktualne.cz/tenis/zpoved-tyrane-hvezdy-dokicova-po-letech-odhalila-krutou-sika/r~3a302a0ed3aa11e786cf0cc47ab5f122/ den D a její partner jí požádá o ruku, strhne se obrovský kolotoč příprav. Každá žena, která si tím prošla, ví, že uspořádat svatbu není lehká záležitost. Přece jen se jedná o okamžik, na který budete vzpomínat do konce života.boty ženicha a nevěsty.jpg
Zatím co muži obvykle zůstaví v pozadí příprav a mnohé skutečnosti neřeší, ženy se navzájem předhání v tom, která bude mít svatbu dokonalejší a krásnější. Svatba jako z pohádky je krásná věc, ale je potřeba na její uspořádání mnoho financí. V dnešní době je již běžné, že novomanžele utratí sto až dvě stě tisíc. Může se zdát, že suma je přemrštěná, nicméně opak je pravou.
Nejdražší položkou bývá pronájem prostor. Můžeme si vybrat od malých obecních domů na malé vesnici, které pronajmete již za pár stovek (ale mnoho parády nenadělají) až po pronájem prostor na zámku, které se mohou vyšplhat až ke sto tisícům.
Druhou největší položkou bývá počet pozvaných hostů a s tím spojený catering. Musíte počítat s tím, že jídlo a pití pro jednoho hosta na celý večer vás vyjde odhadem na tisíc korun. Pozvete-li si tedy sedmdesát hostů, za občerstvení utratíte přibližně sedmdesát tisíc.
Předposlední položkou, která značně zahýbe rozpočtem, je oblek pro ženicha a svatební šaty. Levné svatební šaty Zoryana Stekhnovych jsou ideální variantou pro všechny nevěsty, které sice chtějí vypadat jako princezny a záležím jím na výsledném efektu, ale nechtějí za šaty utratit majlant. Pánové pak jistě naleznou vhodný a dobře padnoucí oblek ve značkových prodejnách s předem vyškoleným personálem.svatební dort.jpg
Poslední položkou jsou doplňky. Zde můžeme mluvit o květinách na stůl, výzdobě svatební tabule nebo o různých blikajících světýlkách. Můžeme sem zařadit i fotoaparáty typu „polaroid“, díky kterým se nám vyfocená fotografie i rovnou vytiskne. Ovšem zde už záleží na nás, kolik financí jsme ochotni utratit za takové drobnosti na jedno použití.