Flitry: do práce i za zábavou

28 dubna, 2023/ Móda/

Ať už vás poslední dny před Vánoci a oslavami Nového roku a Silvestra čeká cokoliv, jistě mezi nimi bude i nějaký ten večírek nebo oslava, či jenom obyčejná sešlost. Flitry se dostávají zase do módy, tentokrát ale nejde jenom o diskotéky a taneční parkety, kam je nosily bujaré pubertální holčičky v maturitním ročníku.

Flitry se dnes nosí i do kanceláře a mohou vypadat elegantně, pokud víte, jak s nimi pracovat. Stačí jenom vhodně zvolit jejich výraznou formu a vsadit na lesk – jistě se blýsknete, a to nejenom před spolupracovníky, ale jistě i před šéfy. A pokud v tomto outfitu vyrazíte do kanceláře, na banket či večírek, jistě vám to nebude nikdo vyčítat. Stačí jenom vědět, jak správně zvolit.

KDYŽ MÁTE V KANCELÁŘI DRESSCODE: Pokud máte jasně přikázáno, co máte do kanceláře nosit, jaký typ oblečení se od vás očekává, nemusíte si hned lámat hlavu s tím, že nevíte, jak vypadat správně a zároveň i trendy.

Jak? Flitry nejsou jenom v neonových barvách, které svítí na kilometry. Můžete zvolit jemné tóny, klidně v bílé, šedé a černé barvě. Stačí jeden kousek s flitry a zbytek standardní doplňky, které dresscode dovoluje. Hned budete v takovém outfotu vypadat chic a módně.

KDYŽ SE POTŘEBUJETE CÍTIT POHODLNĚ: Ať už musíte sedět celý den v kanceláři, ve školní lavici, v křesle v posluchárně na univerzitě, nebo třeba musíte celý den strávit v knihovně nebo běháním po úřadech a vyřizováním dokumentů, nebo ve vánočním čase pochodujete od obchodu k obchodu a snažíte se vybrat ty správné dárky pro své nejbližší, nemusíte se flitrů bát.

Pokud si myslíte, že nemohou být pohodlné a že nejsou na dlouhodobé nošení, mýlíte se. Jsou velice pohodlné, pokud je nakombinujete správně.
Jak? Například když zvolíte volné kalhoty s flitry, doplníte je zajímavou mikinou nebo svetrem  s motivem, pohodlnými teniskami bez motivu a zimní bundou nebo parkou. Fashion může být i pohodlná.