Jak se dostat z bryndy

4 srpna, 2019/ Peníze/

Člověk by si mohl klidně říci, že se bez peněz dá docela klidně obejít. Ovšem tento názor ho spolehlivě opustí ve chvíli, kdy je třeba něco zaplatit, a není čím. Pokud se v takové chvíli jedná o nějaký řekněme nadstandard, tedy o něco, bez čeho se dá existovat, dají se snad finanční prostředky ještě oželet, jenže když je pak třeba něco důležitého či dokonce nezbytného, to už je jiná.

francouzské franky

Potom už každý uzná, že se nedá bez peněz žít. A že když je člověk nemá, musí se snažit je někde získat.

Ovšem kde?

Způsobů, jak přijít k penězům, je celá řada. Mezi ty nejchvályhodnější patří vydělání si poctivou prací, ovšem musíme si upřímně přiznat, že to je nejednou ten nejneschůdnější způsob. Protože spousta z nás nevydělává ve své profesi tolik, kolik by bylo třeba, ne všude se dá donekonečna zvyšovat pracovní nasazení. A nemá-li se tak prohřešit ten který jedinec proti zákonu, nezbývá často jiná volba než půjčka.
polské mince

A mezi právem oblíbené typy půjček náleží třeba hypotéka na družstevní byt.

Proč právě ta? Odpovědí se nabízí hned několik:

a) Tímto způsobem je možné získat peníze velmi rychle.

b) Není tu třeba dlouze a složitě papírovat.

c) Nic se tu neplatí předem.

d) Lze si tu půjčit obvykle až sedmdesát procent odhadní ceny nemovitosti, již musí žadatel dát za půjčku do zástavy.

e) Úroky jsou tu příznivé, často podobné těm bankovním.

f) Není třeba se za všech okolností obávat zamítnutí žádosti kvůli nízkým příjmům, nevalným daňovým přiznáním nebo dejme tomu záznamům v registrech dlužníků. Mnohé se tu dá tolerovat, pokud je zřejmé, že to nebude zjevně nad žadatelovy možnosti.

g) Získané finanční prostředky lze použít na cokoliv, včetně vyplácení exekucí a zástav, refinancování jiných půjček a podobně.

h) Splácení se může protáhnout i na dlouhých třicet let po malých splátkách, s možností odkladu splátky i předčasného splacení zdarma.

A tak stačí jen jednoduše online zažádat, přiložit pár fotografií zmíněné nemovitosti a záhy je po starostech.