Jedině vinyl to může být!

26 října, 2019/ Dům a zahrada/

Stavíte? Rekonstruujete? Váháte, jakou podlahovou http://www.pametnaroda.cz/story/teply-vaclav-1928-1005 krytinu zvolit?

Pakliže vybíráte materiál, který využijete na povrch jednotlivých místností, pak se jistě zajímáte také o jeho cenu. Na rovinu řečeno, jen málokdo z nás si může dovolit pořídit luxusní dřevěná prkna anebo parkety, byť jsou sebekrásnější, a mají i mnoho jiných výhod.

Pakliže jde o příznivou cenu, která vás nepoloží na lopatky, budete volit spíše z umělých materiálů. Tak proč nezkusit rovnou vinyl, moderní krytinu nové generace?
moderní byt – interiér pokoje

Je poměrně novým a moderním materiálem, který rychle získává na oblibě. Jeho cena je poměrně nízká, metr čtvereční můžete pořídit i do ceny pět stovek korun, což je jistě skvělá nabídka, nehledě na to, že možná narazíte na slevu a bude ještě lepší. Rovněž cena pokládky vinylové podlahy je velmi příznivá.

Pojďme se tedy blíže podívat na vlastnosti vinylu, které z něj dělají tak široce oblíbenou volbu.

Jasné je, že hned po ceně, se bude každý dívat na to, jak taková krytina vypadá, jaký má design a vzhled. V případě vinylu si máte opravdu z čeho vybírat, protože jeho vzhled je velmi variabilní. Jedná se o umělý materiál, který vzniká z PVC a nabízí vám pestrou škálu podob od imitací dřeva, přes imitace kamene, až po neotřelé designové nápady.

Navíc je to materiál, který je na dotek velice příjemný a teplý, takže v takto opatřené místnosti se budete rádi pohybovat bosky. A jeho velkou výhodou je jistě i to, že je nenasákavý a dobře odolává vysoké vlhkosti, takže jej můžete bez obav použít i na povrch koupelny.
moderní byt – interiér pokoje

Je antistatický a vhodný i pro alergiky, i pro domácí mazlíčky.

A to, co jistě přispívá k jeho oblíbenosti, je snadná údržba. Můžete jej jednoduše vysát anebo čas od času přetřít vlhkým hadrem a úklid je hotový. Vzhledem k vysoké odolnosti má i dlouhou životnost a dobře odolává poškození.

Neváhejte a vyberte si ho pro svou podlahu i vy!