Kdo ocení flashdisk s potiskem

15 července, 2022/ Produkty/

Rodiče a prarodiče

Darovat reklamní flash disk vašim blízkým z řad rodičů a prarodičů může být pro ně výzvou k novým technickým možnostem, které povedou ke zlepšení kontaktu s rodinou. Dotyční si na ně mohou ukládat fotky ze společné dovolené, fotky, které jim posíláte e-mailem, např. z vašeho bytu s vašimi dětmi, videa nasnímaná z horolezeckých soustředění a vodáckých výprav atp. Na flash disk větší kapacity si mohou ukládat i některé starší filmy, které si pak budou přehrávat pomocí fotorámečku, tabletu či notebooku.

flash disk

Vaše děti

Výpočetní technika zasahuje zejména do života mladé generace, která ji využívá v širším měřítku, než jsme ji využívali my, když jsme byli v jejich věku. Darovat flash disk starším dětem, které již ví, jak s ním efektivně naložit, rozhodně nemusí být špatný nápad.

Parta přátel

Máte partu přátel a jezdíte společně na dovolenou? Jste zvyklí ve skupině plánovat a pobývat celý týden v zimě na horách nebo týden v létě v horském penzionu s cílem provozovat na horách cykloturistiku? Pak byste jim mohli jen tak, pro radost, a pro vzpomínku na hezké, společně trávené okamžiky, pokaždé darovat nějakou maličkost. Třeba tričko s výšivkou, kde bude název vaší výpravy, anebo každému powerbanku, flashdisk, pastelky, inteligentní plastelínu, hrací kostky či karty atp. Předměty opatříte potiskem, aby bylo zřejmé, při jaké příležitosti jste je darovali, a v budoucnu, třeba až za pár let, budou krásnou připomínkou vzácných okamžiků, které jste jako parta spolu prožívali.

flash disk v notebooku

Výhodou reklamních předmětů je jejich obrovská variabilita a barevnost. Můžete se tak poměrně snadno rozhodnout, jaké dárky vybrat pro tu kterou příležitost, a máte zároveň mnoho možností technik potisků, které umožňují zhotovit potisk jednoduchý, v několika základních barvách, anebo i velmi náročný, ve fotografické kvalitě.