Nedopouštějte se chyb

27 srpna, 2019/ Business/

Pokud jste si domů pořídili vířivku či vířivou vanu, je vám možno v mnoha ohledech závidět. Protože zatímco obyčejní lidé mívají nanejvýš neméně obyčejnou vanu a mnozí se dokonce musí po celý svůj život spokojovat jenom se sprchou, vy si můžete vážně dopřávat všech slastí, jež taková vířivka nabízí.
Je vám nejednou věru co závidět. Ovšem každopádně se nesmí zapomínat ani na to, že vířivka nejen nabízí příjemné služby, ale také si mnohé žádá na oplátku. Ona se stará o svého majitele a její majitel se pro změnu musí starat o ni. Má-li být tedy dosahováno toho, co se od takovéto koupací nádoby žádá.
A co taková péče o vířivku obnáší?modré čerpadlo
Je třeba

 1. měřit tvrdost vody a optimalizovat ji,
 2. seřizovat automatické dávkovače,
 3. provádět servis šesticestných ventilů a nastavení,
 4. měnit a opravovat poškozené díly,
 5. montovat nová zařízení a renovovat ta stávající, zprovozňovat je a potom provádět jejich údržbu a servis,
 6. čistit cirkulační a masážní potrubí,
 7. dodávat kvalitní chemické přípravky a další spotřební materiál,
 8. čistit a revidovat technologie,
 9. kontrolovat těsnost a odstraňovat případné problémy s touto,
 10. kontrolovat pískovou filtraci a podle potřeby v ní měnit písek
 11. a po sezóně vše zazimovávat, což obnáší diagnostiku a kompletní vyčištění veškerých součástí, rozpojení a vysušení potrubního systému, odpojení externích zařízení a podobně.

vodní čerpadlo
Údržba takové vířivky tedy není zrovna jednoduchá záležitost. A má-li vše správně fungovat, je rozumné vsadit na profesionály nejen přes servis bazénových čerpadel. Protože jenom pomoc z jejich strany je zárukou, že taková vířivka dlouho vydrží a bude svému majiteli věrně sloužit.
Ať už jde o záruční nebo pozáruční servis nebo jiné služby, zásah odborníků není nikdy na škodu. Jen tak si může člověk svoji vířivku užívat. Za závistivých pohledů těch, kdo ji doposud nemají.