Oblíbený bowling

24 června, 2018/ Zábava/


Bowling je hra, která je v dnešní době stále oblíbenější, není se samozřejmě čemu divit, o tom nepochybujte. Mnozí v ní vidí jenom obyčejné shazování kuželek, i tak je možné si užít velké množství vzrušení a pořádně se odreagovat.
koule a kuželky.png

Zdá se sice, že se jedná o hru, která je jednoduchá a zvládne ji každý, nasměrovat ale kouli tak, aby shodila všechny kuželky, to už je něco, co se musí doopravdy umět. Jestli si i Vy chcete oblíbený bowling zkusit, měli byste vědět pár věcí, na které není dobré v žádném případě zapomínat.

Vše má svoje pravidla a vhodný oděv, to platí i o bowlingu. Je dobré se obléci tak, aby Vás to nějak neomezovalo v pohybu, zároveň se také hodí mít vhodnou obuv, která bývá většinou provozovateli vyžadována. Nikdo nechce mít dráhu zablácenou či na ní mít černé šmouhy.
Není to jen o štěstí

Jedná se o hru, která rozhodně není jenom o štěstí, záleží na každém hodu. Body nejsou počítány pouze tak, že se sčítají kuželky, které shodíte. Ve skutečnosti když shodíte všechny kuželky, tak se Vám další hody násobí, na to není dobré zapomínat. Může Vám to přinést mnohem více úspěchů, než kdybyste házeli konstantně vysoká čísla, ale vše byste ani jednou neshodili.

Je tedy dobré znát pravidla a vědět, na co si dávat pozor, není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Vše se ale dá naučit, takže když budete pilně trénovat a budete se skutečně snažit, velice rychle se dočkáte zlepšení.
bowling bar.jpg
Hrajte na maximum

Maximální množství bodů, které můžete při bowlingu dosáhnout, je bájných 300, pro takový výsledek je ale nutné neustále shazovat všechny kuželky, což je pro obyčejného smrtelníka skutečně náročným cílem, často se k takovému výsledku nedopracují ani sportovci, kteří se tomuto sportu věnují.

Vždy je ale možné si tuto hru užít jako zábavu, kterou si dopřejte se svými přáteli či blízkými, a vysoký výsledek tak bude radostí, která Vám dokáže zpříjemnit den.