Péče o pleť

2 října, 2019/ Produkty/

O to, abychom si udrželi zdravou a krásnou pleť, je třeba o ni dostatečně pečovat. Vždyť na ni působí spousta vlivů, které ji negativně ovlivňují. Ať už to je stres a shon, nečistota ovzduší či jiné negativní vlivy. Základní péče spočívá v pravidelném každodenním čištění dvakrát denně (ráno a večer), používáním kvalitních pečujících krémů a produktů podle typu, stáří a jiných vlastností pleti. V péči mohou kromě přípravků pomoct také různé typy na https://www.girltime.cz/kosmetika/.
květiny + krabička od krému
Existuje hned několik zásad v péči o pleť. Patří sem již zmiňované čištění dvakrát denně, dále také používání přiměřeného množství kosmetických přípravků. Pokud jich používáte zbytečně mnoho, mohou se přebíjet a minou se tak účinkem. Důležitá je také zdravá životospráva především v podobě pohybu a dostatku tekutin. Další zásadou je zákaz použití prošlých kosmetických výrobků, v neposlední řadě pak časná výměna čistících pomocníků (štětců či houbiček).
Pomocnými mohou být různé přípravky, například:
· Přípravky pro čištění
Tyto tvoří úplný základ péče. Ráno a večer nezapomínejte tento rituál vykonat. Vybírejte je podle typu pleti. Je několik jejich variací v podobě odličovačů, micelárních vod, čistících gelů, pleťových mlék a vod či peelingů.
· Krémy
Krémy pomohou v hydrataci a udržení pružnosti a svěžesti. Opět je třeba výběr přizpůsobit typu, dále věku a očekávanému účinku. I zde je několik základních variant: hydratační, proti vráskám, problematická pleť, rozjasňovací, tónovací, BB a CC krémy.
nanášení pudru
· Oční krémy a gely
Slouží k péči o tu nejjemnější část obličeje, které dodávají potřebnou výživu. Jsou ve formě krémů, gelů, emulzí, sér, masek či roll-on systému.
· Masky a séra
Tyto výrobky se postarají o hloubkovou výživu, pomáhají v boji proti vráskám, vyživují a hydratují.
· Oleje
Pomáhají bojovat s různými problémy dle typů či aktuálních problémů.