Zábava pro děti nebo skvělá věc pro všechny zahrádkáře

21 června, 2017/ Dovolená/

Zahradní solární sprchy se u nás v končinách vidí čím dál častěji. Čím je to způsobeno? Zřejmě mnoha jejich výhodami, pro které si je zahrádkáři velice cenní. Ale nejenom oni, každá běžná rodina s dětmi využije jejich výhod. Zahradní sprcha se dá velice snadno nainstalovat kdekoliv na vaší zahradě. Stačí kousek prostoru a vhodné napojení na vodu. Instalace je velice jednouchá a zvládne ji naprosto každý.
Co je potřeba k instalaci?
– Rovný povrch, který nebude nakřivo, ale bude celistvě rovný.
– Každé balení je vybaveno paticemi, které připevníte do betonu. Čtvercová patice zajistí kvalitní postup. Tato čtvercová patice má otvory, do kterých dáte speciální šrouby do betonu. Ty samozřejmě naleznete v obsahu balení. Bezpečně tak ukotvíte celý produkt k zemi.sea

Jak probíhá ohřívání vody?
– Ohřev vody probíhá výhradně za pomocí přenosu slunečního záření na tělo této sprchy.
– Proto je dobré umístit tuto solární zahradní sprchu na slunečné místo, kam svítí sluníčko nejdéle. Díky tomu budete mít teplou vodu kdykoliv, když budete chtít.
– Teplou vodu tak máte kdykoliv k dispozici a to přímo na vaší zahradě https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.

Na co se dá využít?
– Skvělá zábava pro děti, které si takto mohou hrát a dovádět venku v přírodě celý den. Pokaždé se trochu sprchnou, mohou tak být v plavkách a jenom se čvachtat ovšem ne zcela ledovou vodou, ale příjemným proudem například vlažné vody, která bude v létě pro malé prcky nejlepší a nejvhodnější.
– Vhodné je to také k jakékoliv chatce či chalupě. Postačí k tomu jenom napojení na vodu. Můžete tak mít regulovatelnou sprchu přímo na zahradě, kam se po těžké práci přijdete zchladit či normálně umýt.
– Ocení to také všichni zahrádkáři, pro které to bude příjemná změna.

Užijte si naplno venkovní zábavu

Letní radovánky nebudou mít konce s touto malou pomůckou, kterou můžete mít za velice nízkou a příznivou cenu.