Zhubnout můžete i lehce

26 srpna, 2017/ Produkty/

Už několik let stále řešíte svou váhu. Někdy se celkem daří udržovat zdravý jídelníček a dostatek pohybové aktivity, jindy zase pro nedostatek času nebo třeba motivace, ručička na vaší váze neukazuje právě lichotivé číslo. Vlastně nikdy se vám nepodařilo shodit tak, abyste byli skutečně dlouhodobě spokojeni. A ruku na srdce, je to vyčerpávající a demotivující, že? A navíc co by to bylo za život, kdybyste si tu a tam nedopřáli něco sladkého nebo kapku tučnějšího? Pokud takto smýšlíte, není to nic nenormálního a i pro vás existují na trhu přípravky, které vám významně pomohou splnit si svůj sen. Těmi jsou hubnoucí tablety.
Obecně lze prášky na hubnutí rozdělit do dvou kategorií. Na tablety, které jsou k dostání pouze na základě lékařského předpisu a na ty volně prodejné.

jablko

Prášky na předpis

Prášky na hubnutí, které jsou k mání pouze na lékařský přepis, mají označení lék a nejsou tudíž určeny pro každého, jelikož mohou, i když velmi zřídka, způsobit vedlejší nežádoucí účinky. I když i takové léky lze na internetu sehnat bez lékařského předpisu, chraňte své zdraví a této možnosti nevyužívejte. Jedině lékař určí, který lék je pro vás ten pravý a jestli vůbec nějaký potřebujete.
Přípravky na hubnutí vydané na lékařský předpis jsou určeny především osobám, které lékař diagnostikoval jako obézní, tedy s BMI vyšším než 30. Body Mass Index si samozřejmě můžete snadno spočítat sami, ale vězte, že hodnoty bývají značně nepřesné. V potaz je třeba brát i váš věk, podíl svalové hmoty a vody na celkové hmotnosti a další předpoklady. Nechte se proto vyšetřit odborníkem.

ovocný koktejl

Volně prodejné doplňky stravy

Pro většinu hubnoucích lidí jsou doplňky stravy podporující hubnutí vhodnější variantou než lék na předpis. Nebojte se však, že tato varianta je méně účinná nebo snad nebezpečná. Na každém přípravku na hubnutí, ať už jde o prášky, koktejly nebo čaje bylo vždy provedeno několik vědeckých výzkumů, než byly uvedeny na trh. Je už jen na vás, jaký způsob podpory z řady hubnoucích přípravků zvolíte. Nabídka je široká a účinky spolu s vůlí jisté.