Zařádit si ve vodě

28 dubna, 2023/ Zábava/

Snad každý z nás miluje vodu. I ti, kteří neholdují sportu si jdou rádi tu a tam zaplavat. Ovšem mnoho lidí si v dnešní době s běžným bazénem nevystačí. Potřebují pořádné vodní atrakce. Vyřádit se. Toto platí nejen pro děti, ale také pro dospělé všech věkových kategorií. A ti, kteří neholdují adrenalinu zase ocení relaxační zóny. Obojí najdete v těch nejlepších aquaparcích. Nejste si jisti, které jsou ty nejlepší? Můžeme si představit trojici nejproslulejších aquparků České republiky.
 
·         Aqupark Moravia– nejmodernější aquapark nabízí celou řadu atrakcí i procedur. Rozhodně stojí za to vyrazit na jih Moravy.

·         Aquapark Babylon– slavné a proslulé přímořské městečko ve stejnojmenném hotelu v Liberci. Nenechte si ujít zábavu ve stylu Julese Vernea.

·         Aqupalace Praha– hlavní město je snadno dostupné pro mnoho z Vás. Nenechte si ujít jedinečný vodní svět, který spojuje sport, zábavu i relaxaci.
 
Pro některé z Vás, kteří žijete v příhraničních oblastech, jsou možná dostupnější radovánky v sousedních státech. Pojďme si představit některé nejznámější aquaparky v okolních zemích.
 

Slovensko

·         Tatralandia– Liptovský Mikuláš. Místo, které stojí za to. Spojení zábavy a relaxace na rozhraní Nízkých a Vysokých Tater
·         Aquacity Poprad– pokud vyrazíte za vysokohorskou turistikou do Vysokých Tater, určitě přijďte zrelaxovat do aquaparku v Popradu.
 
 

Polsko

·         Aqua Park Zakopane– Polské Tatry jsou velmi atraktivní i pro České turisty. Pokud si dopřejete dovolenou v těchto končinách, přijďte si určitě zařádit do zdejšího aquaparku.
·         Park Wodny – Krakov Krakov je krásné město a jako takové je oblíbeným centrem i Českých turistů. Není to jen město památek, ale i zábavy, o čemž svědčí zdjší rozsáhlý aquapark.
 

Německo

·         Tropical Islands– To nejlepší nakonec. Velkolepý aquapark pojme až 6 600 lidí. Jeho výhodou je to, že nikdy nezavírá. Na své si přijdou především milovníci tepla. Chcete si dopřát vyhřáté tropy v srdci Evropy? Tak to musíte na Tropical Islands.