Dovolená je ve hvězdách

28 dubna, 2023/ Dovolená/

Jestliže se nemůžete rozhodnout, kde a jak strávit dovolenou, pak se poraďte s někým, kdo je nad vámi. Nemyslím tím, že poběžíte za šéfem. ZEPTEJTE SE HVĚZD. Už odnepaměti si necháváme zhotovovat horoskop a snažíme se v něm vyčíst, co s námi bude dál.
·        Někdo tomu věří naprosto.
·        Pro někoho je to spíše zábava.
·        A někdo to považuje za nesmysl.
žena na jachtě
Není potřeba brát vše (i sebe) příliš vážně. Zkuste si jen zjistit, jestli by mohly mít hvězdy ve vašem případě pravdu. Za aktivní znamení je považován beran a takérak. Jestliže se sejdou tito dva zrozenci, pak protančí večer co večer na pláži celou noc. Máte za partnera lva a chcete pro něho vybrat tu pravou dovolenou? Pak zajistěte hodně jídla, pití a pohodlné posezení či poležení. A možná, že mu bude naprosto jedno, jestli kolem něho šumí moře nebo nějaký jihočeský rybník.
žena na skále

Pro někoho romantiku, pro jiného adrenalin

Rybys býkem se nejprve projdou po romantické pláži a poté nastoupí na jachtu. Po vylodění se býk bude věnovat slunění, zatímco ryby budou kolem cválat na koni. Prostě romantika pro každého.
–         Krásným příkladem je kozoroh. Ten se skutečně neminul. Nejvíce ho bude lákat nějaký náročný horský výstup, protože chce světu (a hlavně svému partnerovi) ukázat, jakou má výdrž.
Možná, že bychom s ním mohli poslat na výšlap i blížence. Ten totiž také neumí odpočívat. Jestliže mu objednáte relaxační masáž, pak vám chvilku v klidu vydrží.
–         Touha po originalitě žene vodnáře do různých adrenalinových aktivit. Čím mu tedy udělat radost? Objednejte let balónem nebo na rogale.
Téměř stejně posazené by to měly mít váhy. Jestliže se ale výlet v balonu konat nebude, pak se spokojí s nějakou inteligentní hrou. Například biliard je pro ně ideální. Jestliže se k vahám někdo připojí, pak to bude pravděpodobně střelec.
–         A kam pošleme pannu? Dopřejte jí samotu, aby si uklidnila nervy.