Familly Day

28 dubna, 2023/ Zábava/

Mnozí zaměstnavatelé myslí na své zaměstnance. Kromě adekvátního finančního ohodnocení pamatují na různé benefity a v neposlední řadě nabízejí svým zaměstnancům různé aktivity jako například teambuilding, výlety, firemní turnaje a podobně. Přesto tyto aktivity, jejichž účelem je tužení kolektivu nemají vždy takovou odezvu, jak by si byl býval zaměstnavatel představoval.

Důvod? Pro většinu lidí, kteří mají rodinu, je volný čas bez rodiny ztracený. Pokud vezmeme v potaz, kolik času strávíme s kolegy v zaměstnání a kolik s vlastní rodinou, kdy hodinově je to jasně v neprospěch rodiny, není divu, že mnozí lidéneocení snahy zaměstnavatele.

Některé podniky, organizace i zařízení jsou si toho vědomi a nabízejí proto také akce pro rodiny. Ať už se to týká různých výletů, akcí nebo zábavního odpoledne.
Takové zábavní odpoledně pro rodiny ovšem může být i komerčně velmi úspěšné. Možná jste se setkali s termínemFamilly day.
 

Cílená a efektivní strategie

Jedná se o den plný atrakcí a zábavy pro děti i dospělé, který je určen pro zaměstnance a jejich rodiny, ale také pro obchodní partnery a jejich rodiny. Jedná se možná o cílenou komerční strategii, ale na druhou stranu kde jinde se daří obchodu než v odvázané atmosféře plné pohody a spokojenosti? Není pro podnikatele krom zisku nic lepšího než přátelské obchodní i personální vztahy.

Familly Day obvykle organizují spíše velké firmy a společnosti, ale určitě není od věci se jimi nechat inspirovat a naplánovat pro zaměstnance i obchodní partnery vlastní akci tohoto typu.

Možná se bojíte, zda byste dokázali vytvořit takovou zábavu a atmosféru, která by dokázala všechny chytit za srdce. Vaše obavy možná nejsou marné. Naštěstí si můžete vzít na pomoc odborníky. Zážitkové agentury jsou zde proto, aby vytvořili zážitkovou akci na klíč. Může se jednat o svatbu, významné jubileum, může se jednat o zážitek jako dárek a může se jednat třeba také o organizaci akce jako je Familly Day.