Pojďte s námi do Farmaparku

28 dubna, 2023/ Zábava/

Farmapark – to je ráj zábavy pro děti a jejich rodiče. Na několika hektarech se rozprostírá překrásný areál, který nabízí nejen skvělé poznání o přírodě a zvířátkách, ale také plno dalších aktivit, které nadchnou i ty nejmenší návštěvníky.

Zaparkovat můžete hned před areálem, takže vás nebude čekat dlouhá a náročná cesta, při které byste se unavili. A pokud pocítíte únavu během dne stráveného ve Farmaparku, můžete se vždy občerstvit ve skvělé restauraci, která nabízí nejen nápoje, ale také teplá jídla, takže v areálu můžete strávit celý den bez starosti, že vám bude kručet v břiše. K dispozici je tu i ohniště, na kterém můžete s dětmi opékat buřtíky.

Farmapark je skvělé místo pro všechny, kteří chtějí poznat zvířátka z celého světa. Čeká vás tu krásný den, který si užívají i zvířátka, která zde bydlí.

Potkat tu můžete:
·         velbloudy
·         klokany
·         pštrosy
·         buvoly
·         lamy
·         prasátka
·         ovečky
·         krávy
·         oslíky
·         motýly
·         brouky
·         a mnoho dalších zvířátek

Děti se zde mohou dozvědět vše o zvířátkách na farmě, navíc si můžou vyzkoušet podojit umělou kravičku, pod dohledem ošetřovatele nakrmit a pomazlit se s některými zvířátky a poznat mnoho o přírodě kolem nás. Děti se mohou povozit i na poníkovi. Také se dokonale vyřádí na všemožných atrakcích, jako je například trampolína, klouzačky, houpačky, prolézačky, vláček, dětské traktůrky, lanové centrum, vodní hrátky, vyhlídková věž, vyhřívané hřiště a mnoho dalšího. Je zde dovoleno téměř vše!

Přeci jenom se ale najde něco málo, co zde není povoleno. A to je:
·         Krmit zvířátka bez ošetřovatele.
·         Vstupovat na travnaté plochy před výběh zvířátek, protože hrozí nebezpečí úrazu.
·         Brát si sem své domácí mazlíčky, a to z hygienických a veterinárních důvodů.
·         Nesmí se zde jezdit na kole a kolečkových bruslích.
·         Nesmí se zde kouřit.

Prožijte ve Farmaparku den plný zábavy v dokonalém souladu s přírodou. Nejen že je zde čerstvý vzduch, ale také krásná příroda, o které jste možná ani nesnili, že byste ji mohli potkat tak blízko velkého města.