Soukromý bazén nás nezklame

28 dubna, 2023/ Zábava/

Domácí koupání má bezesporu mnoho výhod, které se lidem současné doby zalíbily. Současná léta jsou ve znamení horkých dní, které trhají teplotní rekordy. Pobyt ve městě bývá v léte často nesnesitelný. Lidé, kteří mohou, pořizují si ke svému domu i bazén, který umožní vítané osvěžení. Bazény slouží velmi dobře lidem jakéhokoliv věku. Rodiny s dětmi ocení, že nemusí složitě přejíždět a hledat veřejné koupaliště, které není pro malé děti zrovna nejvhodnější.
grand hotel s bazénem

Maminky s miminky se můžou osvěžit, i když jejich děti v klidu spí ve svém pokoji. Starší lidé, kteří se už neradi vystavují zrakům jiných lidí, se mohou v klidu a soukromí zchladit, zaplavat si, což je velmi vhodné jako nenásilná rehabilitace pro jejich svaly a kostru. Je velkou zajímavostí, že svůj
bazén nemusíme plnit pouze sladkou vodou, ale můžeme si vyrobit i vodu mořskou. Bazén se slanou vodou nám umožní přirozenou rehabilitaci těla, protože slaná voda nadnáší několikrát víc než voda sladká, přinášejí uvolnění a relaxaci organismu. Ušetříme tak nejen velké peníze za pobyt u moře, ale můžeme mít za dostupný peníz moře každý den. Mořskou sůl jemožné si zakoupit ve specializovaných obchodech, kde dostaneme i podrobný návod na používání.


Výhody slané bazénové vody


        sůl je přečištěna a nehrozí žádná bakteriální kontaminace bazénu


        mořská sůl má léčivé účinky pro alergiky


        nadnáší naše tělo více než voda sladká, proto se snadno využívá pro rehabilitacr po úrazech i pro běžné plavání


        výrobky jsou schváleny normami Evropské Unie
zábavné koupání


Nikdy ale nepoužívejte jako náhradu speciální soli kuchyňskou sůl. Zdá se sice, že jde o stejnou surovinu, ale opak je pravdou. Kuchyňská sůl nemá úplně stejné složení, jako sůl mořská. Společně s  dalšími chemikáliemi by voda ve vašem bazénu zežloutla a stala by se nepoužitelnou. Proto pozor, co se zdá být stejné, není stejné.Vždy se řiďme poučením odborníků.